Innkalling til årsmøte

Medlemmer og mannskap inviteres til årsmøte i Hallberg-Rassy Klubben Norge

Tid:     TORSDAG 15. MARS 2018 kl 18.00

Sted:   Et møterom i Norges Varemesse på Lillestrøm under Sjøen for Alle

Dagsorden

Årsmøte

 Konstituering

 1. Godkjenning av møteinnkalling og dagsorden
 2. Årsberetning
 3. Regnskap
 4. Kontingent for 2018
 5. Budsjett for 2018
 6. Valg. Hverken formann eller styremedlemmene står på valg.
 7. Orientering om klubbens program for 2018.
 8. .For adgang til lokalene må man ha adgangsbillett. Du får gratis billetter (gave fra Norboat) ved å henvende deg innen 9. mars til Åsmund Tveit, email: asmund.tveit@getmail.no, tlf 92630260, oppgi navn, adresse, tlf og antall billetter du ønsker. På denne måten kan man kombinere besøk på Sjøen for Alle før man går i møtet kl 1800. Vi skal benytte et av møterommene i 2. etasje. Gå inn ved siden av informasjonsskranken. Vi må være ute av lokalene innen kl 2000
 9. .Innmeldte saker
 10. Etter årsmøtet er det foredrag: Verftets Norges-importør Ole Petter Pollen kåserer om: Status fra HR verftet, den generelle europeiske situasjonen for seilbåter, en kort analyse av bruktmarkedet og en liten kikk inn i fremtiden
 11. Det vil bli servert kake og kaffe/te

Fristen for å sende inn saker som ønskes tatt opp på årsmøtet er 22. februar